TRICOAROMA

Specialiai sukurtas trichologijos produktų asortimentas, kurį sudaro priemonės nuo plaukų slinkimo, nuo pleiskanų ir plaukų riebalavimąsi reguliuojančios priemonės.

TricoAroma World tyrimų ir plėtros centras sutelkia dėmesį į tyrimus plaukų slinkimo priežastims nustatyti ir, remdamasis rezultatais, ruošia produktų linijas, skirtas įvairioms galvos odos problemoms spręsti, suteikti plaukams tankumo ir storio bei atkurti linkusius iškristi plaukus.

Riebalai ir šiluma mažiną prakaitavimą, todėl, pašalinus nešvarumus, natūralios kamieninės ląstelės gali padidinti savo efektyvumą. Daugybėje bandymų mūsų produktų linijos parodė puikius rezultatus.  Dėl to, dėl produktų efektyvumo ir kokybės esame tarp svarbiausių savo srities įmonių.

NUTRI+

Intensyvi procedūra su augalų kamieninių ląstelių ekstraktais.

Padeda išvengti plaukų slinkimo

Stiprinanti procedūra, skatinanti natūralų plaukų augimą. Retos veislės obuolių iš Šveicarijos, MALUS DOMESTICA, kamieninės ląstelės skatina plaukų atsinaujinimą ir sulėtina jų senėjimą. Keratinas atstato ir apsaugo plaukų kamieną, o natūralios veikliosios medžiagos ir eteriniai aliejai stimuliuoja ir maitina, lėtina plaukų folikulų silpnėjimą.

CLAIM+

Intensyvi procedūra su hialurono rūgštimi ir augalų ekstraktais.

Skatina normalų plaukų svogūnėlių augimą      

Stiprinantis kompleksas, kuris suteikia intensyvią pagalbą nuo plaukų slinkimo. Augalinių aliejų ekstraktai pagerina plaukų svogūnėlių prisotinimą deguonimi ir skatina normalų jų augimą. Hialurono rūgštis būtina, norint sumažinti plaukų slinkimą, atjauninant pavargusius plaukų svogūnėlius. Be to dėl augalinių ekstraktų tausojančio poveikio suaktyvinami plaukų augimo mikrociklai, didėja jų efektyvumas.

NORMA+

Nuo pleiskanų, riebiai galvos odai su pleiskanomis ir paraudimais

Veiksmingas bakterinės epikutano floros, nukentėjusios nuo pleiskanojimo, reguliatorius. Šioje procedūroje sujungiami augalų ekstraktai ir eteriniai aliejai, kad išvengti mikroorganizmų atsparumo. Ramina paraudimą ir niežėjimą, tonizuoja epitelio ląsteles, kad padidėtų jų atsparumas pleiskanojimui, išlaisvina galvos odą nuo pleiskanų.

SEBO+

Subalansuoja ir normalizuoja riebalinį sekretą

Šis subalansuotas junginys yra rekomenduojamas plaukams ir odai, kenčiančiai nuo per didelio riebalų ir prakaito kiekio, gydyti. Normalizuojantis ir raminantis šios formulės augalų ekstraktų ir eterinių aliejų poveikis padidina odos tonusą ir prisotina ją deguonimi.

HYDRA+

Drėkina jautrią, paraudusį galvos odą su sausomis pleiskanomis

Dėl stipraus drėkinimo ir kondicionavimo, veikdamas neatidėliotinai, suteikia plaukams daugiau elastingumo ir švelnumo. Eterinių aliejų mišinys apsaugo nuo pleiskanų susidarymo ir odos paraudimo.

BIOIDRA+

Pavargusiems, nusilpusiems plaukams

Atstato plaukų struktūrą, suteikia blizgesio ir drėgmės silpniems ir negyvybingiems plaukams. Apsauginis ir estetinis efektai pastebimi iš karto. Maitinamasis poveikis užtikrina baltymų kiekį, o aliejai sukuria tūrio efektą, suteikiantį plaukams masę.

ARGAN+

Pažeistų plaukų produktų linija

Aktyvi plaukų priežiūros linija su argano aliejumi, kurioje gausu fosfolipidų ir būtinų riebiųjų rūgščių galvos odai ir plaukams. Giliai maitina plaukus ir galvos odą bei gerina plaukų tekstūrą nuo pat pirmos procedūros.

FRESH+

Atgaivinanti ir energizuojanti  plaukų linija

Energizuojanti FRESH+ linija, kuri stabdo plaukų slinkimą, sureguliuoja galvos odos riebalų išsiskyrymą bei atkuria natūralų galvos odos balansą.

GRIŽTI ATGAL